| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Avenue 3-Rondel | Spot Light | Brushed steel |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001744 |
| Laius | 250 mm |
| Pikkus | 250 mm |
| Kõrgus/sügavus | 80 mm |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Pakkimistase 1 | 5704924009433 |
| Pakkimistase 2 | 5708839009434 |
| Lambipesa | GU10 |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Kere materjal | Muul viisil |