| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Auto Code Labels |
| Bränd | Fluke |
| Päritoluriik* | GB |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 4821 1010 00 |
| ETIM | EC001288 |
| Värvus | Valge |
| Isekleepuv | Yes |
| Tekst | Regustreerimisega |
| Pakkimistase 1 | 0095969258319 |
| Laius | 0 mm |
| Halogeenivaba | Yes |
| Kõrgus | 25 mm |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Pikkus | 42 mm |
| Magnetiline | No |
| Läbipaistev | No |
| Peegeldav (fluorestseeriv) | No |