| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ATLCE 670-0 Access door speaker controller extension |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Uksetelefonid ja -fonid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Muunda |
| Pakkimistase 1 | 4015739416073 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 53.5 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Paigaldusviis | Võrgu tehnoloogia |
| Materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 3 |