ATL1 18W-930-S6-B Track light projector
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 31.12.26
EAN: 5905339331311
MPN: 33131
Pakend: 1
Karp: 20
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 2-4 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi ATL1 18W-930-S6-B Track light projector
Bränd Kanlux
Kategooriad Valgustid
ETIM EC001744
Värviesitusindeks 90-100 (klass 1A)
Lamp LED, mittevahetatav
Nimipinge 220-240 V
Kaitseaste (IP) IP20
Valgusvoo nurk Lai valgusvoo nurk 40-80°
Värvustemperatuur 3000 K
Süsteemi võimsus 18 W
Efektiivne valgusvoog 1700 lm
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 5905339331311
Pakkimistase 2 5905339331311
Muud tehnilised andmed
Kaitseklass II
Kere värvus Must
Pinge liik AC
Kere materjal Alumiinium
Kattematerjal Plast, läbipaistev
Lambiga Yes
Seadistatavus Pööratav ja kallutatav
Tunnus-ümbrustemperatuur IEC62722-2-1 järgi 5-25 °C
Reguleerimisfunktsioon puudub Yes
Allalaadimised
Kirjeldus
Kanlux ACORD ATL 1 are integrated lighting fixtures to be mounted on three-phase track. These are lamps that can be adapted to our individual needs. We can choose white or black, two powers (18W and 30W), light color and lighting angle (standard is 60⁰, but we can replace the reflector and change the angle to 15⁰ or 36⁰) depending on whether we want to illuminate the surface or a specific detail . Kanlux ACORD ATL 1 stands for 50 000 hours of durability and a 5-year warranty. Branded key components (LED COB and power supply), high level of real color rendering (CRI> 90) and elimination of glare (UGR <19) are other advantages of these unique luminaires.