| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AW 15 51 FT Wall and support bracket with welded head plate B510mm |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Mounting Profiles
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| Laius | 510 mm |
| Mudel | Seina-ja profiilkonsool |
| Kõrgus | 75 mm |
| Nurk | 90 ° |
| Sobib tervikahelale | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4012197298104 |
| Pakkimistase 2 | 4012196207381 |
| Pakkimistase 3 | 4012196938698 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud |
| Materjal | Teras |