| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AT CONSIGNATEUR 2M - 8C |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Talitluspinge | 230 V |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Pakkimistase 1 | 3660191320706 |
| Paigaldusviis | Pindpaigaldus |
| Laius | 306 mm |
| Kõrgus | 136 mm |
| Sügavus | 406 mm |
| Adresseeritav | No |