| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AT 8 DEFAUTS SAT TEMPO |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002685 |
| Sobib ühendamiseks latiga | No |
| Toiteadapteriga | No |
| Raadioside | No |
| Sisseehitatud hädatoiteseade | No |
| Välisliides | No |
| Sisseehitatud numbrivalikuseade | No |
| Pakkimistase 1 | 3660191615291 |
| Laius | 60 mm |
| Kõrgus | 305 mm |
| Sügavus | 215 mm |
| Adresseeritav | No |