| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Assembly unit, universN,750x250mm, for wire mesh tray |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Eelmonteeritud jaotusplokid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001892 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 750 mm |
| Sügavus | 130 mm |
| Pakkimistase 1 | 3250616370661 |