| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Assembly unit,universN,300x250mm,for 2 measurement instruments 96x96mm |
| Bränd | Berker |
| Kategooriad |
Eelmonteeritud jaotusplokid
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| ETIM | EC001893 |
| Laius | 250 mm |
| Kõrgus | 300 mm |
| Sügavus | 100 mm |
| Pakkimistase 1 | 3250616373969 |
| Koos montaažiplaadiga | Yes |
| Sisseehitussügavus | 110 mm |
| Koos kattega | Yes |