| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ASS. GROUP RCD 2P |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002620 |
| Mudel | Muul viisil |
| Kapi paigalduslaius | 0 mm |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 0 mm |
| Sobib ümbrise kõrgusele | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4251510741822 |
| Värvus | Muul viisil |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| RAL-number | 0 |
| Maksimaalne koormus | 0 kg |
| Materjal | Muul viisil |