| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ARCON slave light monitoring (dot) |
| Bränd | EATON |
| Päritoluriik* | FI |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 4900 00 |
| ETIM | EC002911 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Aktiveerimispinge liik | AC/DC |
| Pakkimistase 1 | 4015081693436 |
| Laius | 135 mm |
| Kõrgus | 70 mm |
| Sügavus | 190 mm |
| Sisendite arv | 0 |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz | 0 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz | 0 V |
| Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC | 24 V |
| Normaalselt suletud kontaktide arv | 0 |
| Normaalselt avatud kontaktide arv | 3 |
| Ümberlülituskontaktide arv | 0 |