| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Ara To-Go | Battery light | Sanded |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 2190 00 |
| ETIM | EC000302 |
| Laius | 197 mm |
| Kere värvus | Muul viisil |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Pikkus | 197 mm |
| Kõrgus/sügavus | 292 mm |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 2 W |
| Efektiivne valgusvoog | 190 lm |
| Pakkimistase 1 | 5704924010507 |
| Pakkimistase 2 | 5708839010508 |
| Kere materjal | Alumiinium |