| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AR CEIL RD V 7W 830 SYM24 BK ON LEDV |
| Bränd | LEDVANCE |
| Kategooriad |
Seina- ja laevalgustid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| Nimipinge | 220-240 V |
| Kaitseaste (IP) | IP65 |
| Värvustemperatuur | 3000 K |
| Süsteemi võimsus | 7 W |
| Valgusti tõhusus | 80 lm/W |
| Pakkimistase 1 | 4099854624964 |