| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AQUASTAR WCD/WISSELSCHAKELAAR KV GRIJS |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 5080 00 |
| ETIM | EC000020 |
| Nimipinge | 250 V |
| Paigaldusviis | Pinnapealne |
| Talitlusviis | Lüliti/nupp |
| Värvus | Hall |
| Halogeenivaba | Yes |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Tunnusvool | 10 A |
| Pistikupesade arv | 1 |
| Materjal | Termoplastist |
| Liigpingekaitse | No |
| Rikkevoolukaitse | No |
| Materjal | Plast |
| Kinnitusviis | Kruviliitega |
| Lüliti liik | 3-astmeline lüliti (vahelduslüliti) |
| Pistikupesa liik | Kaitsekontakt |
| Paigaldussuund | Vertikaalne |
| Valgustusega | No |
| Pistikupesa nimivool | 16 A |
| RAL-number (akin) | 7035 |
| Läbipaistev | No |
| Pinna liik | Matt |
| Minisulavkaitsmega | No |
| Sobib vastava kaitseastme (IP) korral | IP44 |
| Laius | 73 mm |
| Kõrgus | 166 mm |
| Seadme sügavus | 61 mm |
| Aktiivklemmide arv (ümarad) | 2 |
| Aktiivklemmide arv (lapikud) | 0 |
| Sisseehitatud paigalduskarbi vähim sügavus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 3606480566943 |