| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AQUASTAR LED MODULE SCHAKEL 230V ROOD |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8531 9000 00 |
| ETIM | EC000199 |
| Nimivool | 0.001 A |
| Rakendus | Lüliti/surunupp |
| Lambipesa | Plug-in lõpp-pesa |
| Nimivoolutarve | 1 mA |
| Lambi värvus | Punane |
| Lamp | LED |
| Nimipinge | 230 V |
| Lambiga | Yes |
| Pakkimistase 1 | 3606480567230 |