| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | App 25W E14 230-240V T25 CL OV 1CT |
| Bränd | PHILIPS |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2290 00 |
| ETIM | EC000014 |
| Mudel | Värvitu |
| Lambipesa | E14 |
| Valgusvoog | 172 lm |
| Kogupikkus | 57 mm |
| Läbimõõt | 25 mm |
| Lambi pinge | 230-240 V |
| Lambi võimsus | 25 W |
| Pakkimistase 1 | 8727900947120 |
| Pakkimistase 2 | 8727900947144 |
| Pakkimistase 3 | 8727900947120 |
| Nimivool | 109 mA |
| Energiatõhususklass | E |
| Sobib küpsetusahjule | Yes |
| Löögikindel | Yes |
| Sobib külmutile | No |
| Süsinikhõõgniit | No |
| Keskmine nominaalne eluiga | 1000 h |
| Kaalutud energiatarbimine 1000 tunni kohta | 25 kWh |
| Lambi nimetus | Muul viisil |