| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AP41PC APO 41 Cover (grey) RAL7035 ; AP41PC |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Ridade arv | 0 |
| Materjal | Plast |
| Kaitseaste (IP) | IP67 |
| Pakkimistase 1 | 5411815248627 |
| Pakkimistase 2 | 5411815248627 |
| Värvus | Hall |
| Laius | 302 mm |
| Kõrgus | 302 mm |
| Sügavus | 45 mm |
| Hingedega ava | No |
| Kiirlukustus | No |
| Läbipaistev | No |