| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | APACC851069 TUBE INLET BUSH PG16 DIA |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | BE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3917 4000 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 12.5 mm |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 36 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | 1 1/2 tolli |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 36 |
| Pakkimistase 1 | 5411815246463 |
| Värvus | Must |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Võtme laius | 51 mm |