| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | APACC851065 BLANKING PLUG PG21 |
| Bränd | ABB |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC000441 |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 11 mm |
| Keerme liik | PG |
| Materjal | Plast |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 16 mm |
| Kaitseaste (IP) | IP54 |
| Nominaalne tollkeere/gaasitorukeere | 3/8 tolli |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 16 |
| Pakkimistase 1 | 5411815246432 |
| Värvus | Must |
| Löögikindel | No |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Plahvatuskindel variant | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Võtme laius | 26 mm |