| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Annular trunking LHD20X20 P2 PVC 20x20x2000WHT |
| Bränd | KOPOS |
| ETIM | EC000059 |
| Laius | 20 mm |
| Halogeenivaba | No |
| Kõrgus | 20 mm |
| Pinnatöötlus | Töötlemata |
| Materjal | PVC |
| Pikkus | 2000 mm |
| Materjal | Plast |
| Sobib tervikahelale | No |
| Pakkimistase 1 | 6410014990121 |
| Pakkimistase 2 | 6410014990121 |
| Pakkimistase 3 | 6410014990121 |
| Värvus | Valge |
| RAL-number | 9003 |
| Kinnitusviis | Isekleepuv |
| Alaliste lahtrite arv | 1 |
| Kaablikinnitusklambriga | No |
| Läbipaistev | No |
| Katte kuju | Lahtine |