| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Angle LED | Pendant | Black |
| Bränd | NORDLUX |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 1190 00 |
| ETIM | EC001743 |
| Värviesitusindeks | 80-89 (klass 1B) |
| Nimipinge | 230 V |
| Kaitseaste (IP) | IP23 |
| Värvustemperatuur | 2200-2700 K |
| Süsteemi võimsus | 11 W |
| Efektiivne valgusvoog | 700 lm |
| Pakkimistase 1 | 5701581454880 |
| Pakkimistase 2 | 5701581454798 |
| Kere värvus | Must |
| Kere materjal | Muul viisil |