| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ANG 600-0 Access power supply |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001089 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Rakendus | Ukse keskus |
| Sisendpinge | 100 V |
| Väljundpinge | 48 V |
| Voolu liik | AC |
| Suurim väljundvool | 800 mA |
| Paigaldusviis | Muul viisil |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 4015739416059 |
| Laius | 107 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Sisseehitatud ukseavamisahel | Yes |
| Juhtimisfunktsioon | Yes |
| Teenindusnäit | Yes |
| Ühendatavate osaliste arv | 999 |
| Laius mooduli arvudes | 10 |
| Hinnangufunktsioon | Yes |
| Kontaktiga | No |
| Lühisekindel | Yes |
| Programmlukk | Yes |