| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ANCILLARY EQUIPM. FOR PROTECT. MODULAR CASE TEST COMPONENTS MULTI FINGER TEST... |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | AU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9095 00 |
| ETIM | EC002555 |
| Pooluste arv | 0 |
| Pakkimistase 1 | 4025515715184 |
| Tunnuspinge | 0 V |
| Moodulite vahekaugus | 0 mm |
| Jätkatav | No |
| Riba pikkus | 0 mm |