| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AD1-R-15m-72 Analog Time switch |
| Bränd | ABB |
| Kategooriad |
Märgisplaadid ja korpused
|
| ETIM | EC002304 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Pakkimistase 1 | 8012542081319 |
| Laius | 72 mm |
| Kõrgus | 72 mm |
| Sügavus | 54 mm |