| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AMZ 112, 2-way motorized ball valve. Size DN50 2", 230V, 3P |
| Bränd | Danfoss |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9032 8900 00 |
| ETIM | EC011408 |
| Pinnatöötlus | Muul viisil |
| Juhtsignaal | Muul viisil |
| Materjal | Desinfitseerimiskindel (puhastamiskindel) messing (DZR) |
| Toote surveklass | PN 25 |
| Ääriku surveklass | Muul viisil |
| Nullrõhu tagasivool | Puudub |
| Asukoha teavitussüsteem | Puudub |
| Ülekanne | Hammasratastega |
| Suurim diferentsiaalrõhk avatud asendis | 6 bar |
| Kvs väärtuse lekkekadu | 0 % |
| Juhtimissuhe (Svo) | 0 % |
| Pinnase omadused | Lineaarne |
| Sulgemisrõhk | 16 bar |
| Seadistussignaali tagasisidesignaal | No |
| Pakkimistase 1 | 5710104079929 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Käsitööriist | Yes |
| Plahvatuskindel | No |
| Suurim pidev ümbrustemperatuur | 130 °C |
| Minimaalne ümbrustemperatuur (pidev) | -20 °C |
| Kõigi ühenduste toru välisläbimõõt | 50 mm |
| Ühenduse 1 pikkus | 130 mm |
| Ühenduse 2 pikkus | 0 mm |
| Ühenduse 1 tööpikkus | 0 mm |
| Ühenduse 2 tööpikkus | 0 mm |
| Talitlusaeg | 60 s |
| Koos ühenduse 1 liitmikuga | Yes |
| Koos ühenduse 2 liitmikuga | Yes |
| Kere materjal | Messing |
| Kvs väärtus | 292 |
| Otskontaktidega | Yes |
| Suurim elektriline sisendvõimsus | 0 VA |
| Nimi-siseläbimõõt | DN 50 |
| Seadistatav talitluspiirkond | Yes |
| Toitepinge | 230 V AC |
| Abikontaktid | No |