| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AMPEREMETER |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | AT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002292 |
| Mudel | Sisseehitatud |
| Pinge liik | AC/DC |
| Täpsusklass | 0 |
| Mõõteulatus | 0-1100 A |
| Mõõtesüsteem | Muul viisil |
| Skaala nominaalne lõppväärtus | 1100 A |
| Pakkimistase 1 | 3389118371569 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sobib DIN paigalduspaneelidele | Yes |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Võimsuse kadu | 0 W |
| Trafo ühendus | No |
| Maksimaalne nõela paine | 0 ° |
| Üle voolu skaala | No |
| Skaala valgustus | No |
| Kinnituse oleku näit | No |