| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | aluPAR® 64 1000 W 230 V NSP |
| Bränd | OSRAM |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8539 2192 00 |
| ETIM | EC001057 |
| Lambipesa | GX16d |
| Valgusvoog | 297000 lm |
| Kogupikkus | 152.4 mm |
| Läbimõõt | 203 mm |
| Lambi pinge | 230 V |
| Värvustemperatuur | 3200 K |
| Lambi võimsus | 1000 W |
| Pakkimistase 1 | 4008321205797 |
| Pakkimistase 2 | 4008321205803 |
| Valgustugevus | 297000 cd |
| Tehnoloogia | Halogeen |
| Peegeldi läbimõõt | 203 mm |
| Külm valgus | No |