| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ALTIS BRUSH HAT H100 ENCW/D800 |
| Bränd | Legrand |
| Kategooriad |
Mounting Сomponents
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Mudel | Aluse poole komplekt |
| Materjal | Teras |
| Pakkimistase 1 | 3245060476748, 3245060476748 |
| Pakkimistase 2 | 3245060476748 |
| Värvus | Hall |
| Kõrgus | 100 mm |
| Sügavus | 800 mm |
| Sobib aeration/de-aeration | No |
| Kapi sisseehitamise sügavus | 800 mm |
| Sobib väliskasutuseks | No |
| Sobib kaabli läbivedamiseks | No |