Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact image 1
Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni järgmise hinnakirjani või kuni kaupa jätkub
EAN: 0611320223439
MPN: 100S-C23D23C
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Allen-Bradley 100S-C23D23C Safety Contactor, 23 A, 110V 50 Hz / 120V 60 Hz., 3 Normally Open Power poles, 2 NOC & 3 NCC, Line Side Coil Termination, Standard Contact