| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ALIZE 60 wit |
| Bränd | S&P |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8414 9000 00 |
| ETIM | EC011497 |
| Värvus | Valge |
| Kuju | Ümmargune |
| Sisseehitussügavus | 65 mm |
| Mahtuvus | 60 m³/h |
| Materjal | Plast |
| Koos filtriga | No |
| Dreeniklapp | Yes |
| Toiteklapp | No |
| Kõrge induktsiooni tase | No |
| Isejuhimine | Yes |
| Piiratud väljundomadused | No |
| Sisseehitatav rõngas | Muul viisil |
| Esikülje laius | 170 mm |
| Esikülje läbimõõt | 170 mm |
| Mahu juhtimisega | No |
| Esikülje pikkus | 40 mm |
| 2 positsiooni säte | No |
| Pakkimistase 1 | 3411452346245 |