| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ALIMENTATORE SWC 12V 3 A A GIORNO |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
AC/DC toiteplokid
|
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8504 3180 00 |
| ETIM | EC002542 |
| Toitepinge liik | AC |
| Väljundvõimsus | 42 W |
| Elektriühenduse liik | Kruviühendus |
| Kaitseaste (IP) | IP30 |
| Maksimaalne väljundvool 1 | 3 A |
| Maksimaalne väljundvool 2 | 3 A |
| Pakkimistase 1 | 8054934903403 |
| Laius | 135 mm |
| Kõrgus | 40 mm |
| Sügavus | 98 mm |