| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AKI16/10 Eaton Metering Board ZSD busbar |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Busbar Systems and Accessories
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| Maksimaalne nimitöövool Ie | 114 A |
| Pakkimistase 1 | 4015081785544 |
| Sobib .. | Lame latt |
| Juhi maksimaalne ristlõige | 16 mm² |
| Klambriga | 15.2 mm |
| Lati laius | 10-30 mm |
| Lati paksus | 3-10 mm |
| Sobiv ribajuhtide ühendamiseks | No |
| Sobiv ümarjuhtide ühendamiseks | Yes |
| Sobiv sektorjuhtide ühendamiseks | Yes |