| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | DU 350-2 Blanking lid for UZD350-2/3 383x383x4 |
| Bränd | OBO Bettermann |
| Kategooriad |
Floor Boxes
|
| Päritoluriik* | HU |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9059 00 |
| Laius | 383 mm |
| Nimimõõde | 0 mm |
| Pikkus | 383 mm |
| Materjal | Teras |
| Paigaldusava | Puudub |
| Pakkimistase 1 | 4012195445609 |
| Pakkimistase 2 | 4012197205171 |
| Materjali paksus | 4 mm |
| Katte paigaldusava | Yes |
| Põrandalt hooldatav | Kuivatus |