| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AIXLIGHT PRO II ROUNDFRAME fitting housing, steel, white |
| Bränd | SLV |
| Päritoluriik* | CN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9405 9900 00 |
| ETIM | EC000414 |
| Rakendus | Õõnes lagi |
| Sisseehitussügavus | 200 mm |
| Laius | 155 mm |
| Materjal | Teras |
| Pikkus | 330 mm |
| Sobib kõrgepingelistele valgustitele | Yes |
| Sobib madalapingelistele valgustitele | Yes |
| Valgusti suurim läbimõõt | 0 mm |
| Väikseim lae paksus | 8 mm |
| Olemas koht liiteseadisele | No |
| Sobib LED-valgustitele | Yes |
| Pakkimistase 1 | 4024163125529 |