| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AFDEKGOOT 100 D=1.0 L=2 Zplus |
| Bränd | Schneider Electric |
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 7308 9098 00 |
| ETIM | EC002403 |
| Pinnatöötlus | Kuumtsingitud ja kaetud |
| Materjal | Teras |
| Kinnitusviis | Kõrgus, meeterskaala |
| Katte laius | 0 mm |
| Sobib juhtmete korvrennile | No |
| Sobib kaabliredelile | No |
| Sobib kaablikanalile | Yes |
| Pakkimistase 1 | 3606480782336 |
| Värvus | Muul viisil |
| RAL-number | 0 |
| Materjali paksus | 1 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Pikkus | 2000 mm |
| Roostevaba teras, dekapeeritud | No |
| Sobib tervikahelale | No |