AF460-30-22-68 AF460-30-22 24-60V DC Contactor image 1
AF460-30-22-68 Schütz 24-60V DC
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 7320500217917
MPN: 1SFL597001R6822
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi AF460-30-22-68 AF460-30-22 24-60V DC Contactor
Bränd ABB
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 5080 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 250 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 460 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 0 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 24-60 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 7320500217917
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 2
Normaalselt suletud abikontaktide arv 2
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 700 A
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 149.14 kW
Allalaadimised
Kirjeldus
The AF460-30-22-68 is a 3 pole - 1000 V IEC or 600 V UL contactor with pre-mounted auxiliary contacts and Main Circuit Bars, controlling motors up to 250 kW / 400 V AC (AC-3) or 400 hp / 480 V UL and switching power circuits up to 700 A (AC-1) or 650 A UL general use. Thanks to the AF technology, the contactor has a wide control voltage range (24-60 V DC), managing large control voltage variations, reducing panel energy consumptions and ensuring distinct operations in unstable networks. Furthermore, surge protection is built-in, offering a compact solution. AF contactors have a block type design, can be easily extended with add-on auxiliary contact blocks and an additional wide range of accessories.