AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 1
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 2
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor thumbnail 1
AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor thumbnail 2
AF26-30-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3471523111042
MPN: 1SBL237001R1411
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi AF26-30-11-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Bränd ABB
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 11 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 3
Normaalselt suletud peakontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 26 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 250-500 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 250-500 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 250-500 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC/DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3471523111042
Pakkimistase 2 3471523111042
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 1
Normaalselt suletud abikontaktide arv 1
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 45 A
Tunnustalitlusvõimsus (NEMA) 7.457 kW