AF09-22-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor image 1
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 3471523116245
MPN: 1SBL137501R1400
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi AF09-22-00-14 250-500V50/60HZ-DC Contactor
Bränd ABB
Kategooriad AC-võimsuskontaktorid
Harmoneeritud süsteemi kood 8536 4900 00
ETIM EC000066
Tunnustalitlusvõimsus, AC-3, 400 V 4 kW
Normaalselt avatud peakontaktide arv 2
Normaalselt suletud peakontaktide arv 2
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-3, 400 V 9 A
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 50 Hz 250-500 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, AC 60 Hz 250-500 V
Juhtahelate tunnus-toitepinge, DC 250-500 V
Peaahela ühendusviis Kruviühendus
Aktiveerimispinge liik AC/DC
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 3471523116245
Pakkimistase 2 3471523116245
Muud tehnilised andmed
Sobib DIN paigalduspaneelidele No
Normaalselt avatud abikontaktide arv 0
Normaalselt suletud abikontaktide arv 0
Tunnus-talitlusvool Ie, AC-1, 400 V 25 A