| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | AE I/O 670-0 IP switching actuator extension for Access |
| Bränd | Siedle |
| Kategooriad |
Door Entry Systems
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC001349 |
| Funktsioon | Laienda |
| Liidese tüüp | LAN |
| Pakkimistase 1 | 4056138013517 |
| Paigaldusviis | DIN liist |
| Laius | 53.5 mm |
| Kõrgus | 89 mm |
| Sügavus | 60 mm |
| Paigaldusviis | Võrgu tehnoloogia |
| Materjal | Plast |
| Laius mooduli arvudes | 3 |