| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Adjustable fixing device brass M32x1.5 |
| Bränd | KAISER |
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Mudel | Sirge |
| Keerme pikkus | 8 mm |
| Materjal | Messing |
| Keerme liik | Meetersüsteemis |
| Materjal | Metall |
| Kaitseaste (IP) | IP68 |
| Nimikeere: meeterkeere/PG | 32 |
| Pakkimistase 1 | 7611614169064 |
| Löögikindel | Yes |
| Pinnatöötlus | Nikeldatud |
| Paindeulatuse kaitse/trumpet flare | No |
| Tõmbetõkisega | No |
| Tugevdatud klaaskiud | No |
| Tihendi liik | Rõngastihend |
| Talitlustemperatuur | -30-100 °C |
| Keermesamm | 1.5 mm |
| Lapikühendus | No |
| Mitme tihendi ala | No |
| Lukustusmutriga | No |
| Eraldatav kruvimuhv | No |
| Võtme laius | 35 mm |