| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Adaptor ring 2 partitions 40mm, cable entry boxes |
| Bränd | EATON |
| Kategooriad |
Cable Gland Accessories
|
| Päritoluriik* | NL |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8538 9099 00 |
| Sobib vastava kaabli läbimõõduga | 0-1 mm |
| Pakkimistase 1 | 8711426593701 |
| Kõrgus | 10 mm |
| Võru välisläbimõõt | 40 mm |