| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | HC-B 16-ADP-VC-C1 - Adapter plate |
| Bränd | Phoenix Contact |
| Kategooriad |
Kaabli järjestikused konnektorid
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3926 9097 00 |
| ETIM | EC002309 |
| Laius | 3.5 mm |
| Kõrgus | 43 mm |
| Pikkus | 114 mm |
| Avasid | 0 |
| Tihendusega | Yes |
| Kaitseaste (IP) paigaldatult | IP65 |
| Pakkimistase 1 | 4017918178536, 4017918178536 |