| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | B23 212-10M, Energy meter'Bronze', Modbus RS485, Three-phase, 65 A |
| Bränd | ABB |
| Päritoluriik* | IT |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 9028 3019 00 |
| ETIM | EC001506 |
| Paigaldusviis | DRA (DIN liistule) |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Sagedus | 50-60 Hz |
| Suurim vool (Imax) | 0 A |
| Laius mooduli arvudes | 0 |
| Kaitseaste (IP) | IP20 |
| Impulsside sagedus | 1000 Imp/kWh (kvarh) |
| Poolused | Neljajuhiline |
| Tunnuspinge (Un) N-L | 220-415 V |
| Tunnusvool (In) | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 7392696060547 |
| Mudel | Vahetu mõõtmine |
| Sobib .. | Elektri ostuks |
| Näidiku liik | Digitaalne |
| Arvesti (loenduri) kohtade arv | 0 |
| Arvesti liik | Elektrooniline |
| Liidese tüüp | Puudub |
| Energia liik | Aktiiv- ja reaktiivvõimsus |
| Tariifi liik | Ühetariifne |
| Escapement mehhanism | Yes |
| Kalibreeritud | Yes |
| Impulssväljund | Elektriline |
| Impulsi liik | S0 |
| Täpsusklass | B |
| Koormusdiagrammi mõõtmine | No |
| EEC40 signature | No |
| Blokeeringukoodiga | No |
| Tunnuspinge (Un) L-L | 220-415 V |