| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Actassi - wall-mounting kit |
| Bränd | Schneider Electric |
| Kategooriad |
Paigaldustarvikud ja -osad
|
| Päritoluriik* | FR |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| ETIM | EC002625 |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pakkimistase 1 | 3606480174353 |
| Pakkimistase 2 | 3606480174353 |
| Laius | 130 mm |
| Kõrgus | 620 mm |
| Sügavus | 325 mm |