Signal Isolator ACT20P-PRO DCDC II-S image 1
Signal converter/insulator, 24…230 V AC/DC power supply, Input : I/U u
Müüja laos
Hind (ilma KM-ta):
Hind kehtib kuni 24.12.26
EAN: 4050118291032
MPN: 1481970000
Karp: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: 4-6 weeks
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi Signal Isolator ACT20P-PRO DCDC II-S
Bränd Weidmüller
Kategooriad Andurite tarvikud
Päritoluriik* DK
Harmoneeritud süsteemi kood 9032 8900 00
ETIM EC002653
Toite liik Aktiivne
Lülituspinge 0 V
Kaitseaste (IP) IP20
Tunnus-talitlussagedus 0 Hz
Tunnus-toitepinge vahelduvvoolul AC 230 V
Tunnus-toitepinge DC 24 V
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 4050118291032
Muud tehnilised andmed
Paigaldusviis Muul viisil
Laius 12.5 mm
Kõrgus 119.2 mm
Sügavus 113.7 mm
Võimsustarve 3 W
Talitlustemperatuur 70 °C
Elektriühenduse liik Kruviühendus
Väljundivahemikke 10 V ... -10 V 0
Väljundivahemikke 5 V ... -5 V 0
Väljundivahemikke 0 V ... 1 V 0
Väljundivahemikke 0 mA ... 10 mA 1
Väljundivahemikke 0 V ... 10 V 1
Väljundivahemikke 0 mV ... 100 mV 0
Väljundivahemikke 0 V ... 2 V 0
Väljundivahemikke 0 V ... 2,5 V 0
Väljundivahemikke 0 mA ... 20 mA 1
Väljundivahemikke 0 V ... 20 V 0
Väljundivahemikke 0 mV ... 200 mV 0
Väljundivahemikke 0 V ... 24 V 0
Väljundivahemikke 0 V ... 30 V 0
Väljundivahemikke 0 mV ... 300 mV 0
Väljundivahemikke 0 mA ... 5 mA 0
Väljundivahemikke 0 V ... 5 V 1
Väljundivahemikke 0 mV ... 500 mV 0
Väljundivahemikke 0 mV ... 60 mV 0
Väljundivahemikke -1 V ... +1 V 0
Väljundivahemikke 1 V ... 5 V 0
Väljundivahemikke -10 mA ... +10 mA 1
Väljundivahemikke -10 V ... +10 V 1
Väljundivahemikke 10 V ... 0 V 1
Väljundivahemikke 10 V ... 2 V 0
Väljundivahemikke -100 mV ... +100 mV 0
Väljundivahemikke -2 V ... +2 V 0
Väljundivahemikke 2 V ... 10 V 1
Väljundivahemikke -2,5 V ... +2,5 V 0
Väljundivahemikke -20 mA ... 20 mA 1
Väljundivahemikke -20 V ... +20 V 0
Väljundivahemikke 20 mA ... 0 mA 1
Väljundivahemikke 20 mA ... 4 mA 1
Väljundivahemikke -300 mV ... +300 mV 0
Väljundivahemikke 4 mA ... 20 mA 1
Väljundivahemikke -5 mA ... +5 mA 0
Väljundivahemikke 5 V ... 0 V 0
Väljundivahemikke 5 V ... 1 V 0
Väljundivahemikke -500 mV ... +500 mV 0
Väljundivahemikke -60 mV ... +60 mV 0
Sisendivahemikke 10 V ... -10 V 1
Sisendivahemikke +5 V ... -5 V 1
Sisendivahemikke 0 V ... 1 V 1
Sisendivahemikke 0 mA ... 10 mA 1
Sisendivahemikke 0 V ... 10 V 1
Sisendivahemikke 0 mV ... 100 mV 1
Sisendivahemikke 0 V ... 2 V 1
Sisendivahemikke 0 V ... 2,5 V 1
Sisendivahemikke 0 mA ... 20 mA 1
Sisendivahemikke 0 V ... 20 V 1
Sisendivahemikke 0 mV ... 200 mV 1
Sisendivahemikke 0 V ... 24 V 1
Sisendivahemikke 0 V ... 30 V 1
Sisendivahemikke 0 mV ... 300 mV 1
Sisendivahemikke 0 mA ... 5 mA 1
Sisendivahemikke 0 V ... 5 V 1
Sisendivahemikke 0 mV ... 500 mV 1
Sisendivahemikke 0 mV ... 60 mV 1
Sisendivahemikke -1 V ... +1 V 1
Sisendivahemikke 1 V ... 5 V 1
Sisendivahemikke -10 mA ... +10 mA 1
Sisendivahemikke 10 V ... 0 V 1
Sisendivahemikke 10 V ... 2 V 1
Sisendivahemikke -100 mV ... +100 mV 1
Sisendivahemikke -2 V ... +2 V 1
Sisendivahemikke 2 V ... 10 V 1
Sisendivahemikke -2,5 V ... +2,5 V 1
Sisendivahemikke -20 mA ... +20 mA 1
Sisendivahemikke -20 V ... +20 V 1
Sisendivahemikke 20 mA ... 0 mA 1
Sisendivahemikke 20 mA ... 4 mA 1
Sisendivahemikke -300 mV ... +300 mV 1
Sisendivahemikke 4 mA ... 20 mA 1
Sisendivahemikke -5 mA ... +5 mA 1
Sisendivahemikke 5 V ... 0 V 1
Sisendivahemikke 5 V ... 1 V 1
Sisendivahemikke -500 mV ... +500 mV 1
Sisendivahemikke -60 mV ... +60 mV 1
Galvaaniline eraldus sisendi ja väljundi vahel Yes
Galvaaniline eraldus sisendite vahel Yes
Galvaaniline eraldus toitepinge ja muude vooluahelate vahel Yes
Seadme liik Muul viisil
Väärtalitluse sõnumi väljund No
Ohutuse üldtase vastavalt standardile IEC 61508 Puudub
Kirjeldus
ACT20P-PRO DCDC II-S | Analogue isolating amplifier, 24…230 V AC/DC power supply, Input : I/U universal, Output : I/U universal