ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A image 1
ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Ainult telli
Hind (ilma KM-ta):
Hind nõudmisel
Hind kehtib kuni kaupa jätkub
EAN: 6438177709022
MPN: 3AXD50001062606
Pakend: 1
Hinnanguline tarneaeg meie laos: Päringu alusel
Technical Information
Toote seisukord Uus
Tootja nimi ACS580-01-089A-4 PN: 45 kW, IN: 89 A
Bränd ABB
Kategooriad Sagedusmuundurid ≤ 1 kV
ETIM EC001857
Pakendamise üksikasjad
Pakkimistase 1 6438177709022
Kirjeldus
LV AC general purpose wall-mounted drive, IEC: Pn 45 kW, 89 A, 400 V (ACS580-01-089A-4)