| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ACP 1703 PE-6410 PERIPHERAL CONTROLLER AX-BUS ELECTR. (MAT-NB. GC6-410) |
| Bränd | Siemens |
| Päritoluriik* | IN |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8542 3111 00 |
| ETIM | EC000599 |
| Suurim sisendvool, kui AC 50 Hz | 0 A |
| Suurim sisendvool, kui AC 60 Hz | 0 A |
| Suurim sisendvool, kui DC | 0 A |
| Pakkimistase 1 | 4025515710790 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Sügavus | 0 mm |
| Sobib ohutusfuktsiooniks | No |
| Väljundvõimsus | 0 W |
| Liiasus | No |
| Suurim väljundvool AC 50 Hz | 0 A |
| Suurim väljundvool AC 60 Hz | 0 A |
| Suurim väljundvool DC | 0 A |