| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Accessory SITRANS FM Potting kit for IP68/NEMA 6P sealing of sensor terminal box |
| Bränd | Siemens |
| Kategooriad |
Industrial Flow and Level Meters
|
| Päritoluriik* | DE |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 3919 9080 00 |
| ETIM | EC002991 |
| Nimilaius | 0 mm |
| Pikkus | 0 mm |
| Rõhu nimitunnusväärtus vastavalt EN 1333 (PN …) | 0 |
| Rõhu nimitunnusväärtus vastavalt ASME B16.5 (Class …) | 0 |
| Rõhukadu | 0 Pa |
| Pakkimistase 1 | 4019169842228 |
| Mass/kaal | 0 kg |
| Analoogväljund 0 V ... 10 V | No |
| Analoogväljund 0 mA ... 20 mA | No |
| Analoogväljund 4 mA ... 20 mA | No |
| Analoogväljund 0 V … 2 V | No |
| Analoogväljund 0 V … 5 V | No |
| Analoogväljund 2 V … 10 V | No |