| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | ACCESSORY PLUG W/CABLE 4M, ALPHA |
| Bränd | GRUNDFOS |
| Kategooriad |
Tarvikud (ventilaatorid, pumbad ja väravaoperaatorid)
Pump Systems & Units |
| Päritoluriik* | DK |
| * Tegelik päritoluriik võib sõltuvalt tarn partiist erineda. Konkreetse päritoluriigi kinnitamiseks võtke palun ühendust oma kontohalduriga. | |
| Harmoneeritud süsteemi kood | 8536 9010 00 |
| ETIM | EC011040 |
| Laius | 37 mm |
| Kõrgus | 32 mm |
| Lisatarviku liik | Paigaldustükk |
| Pikkus | 4000 mm |
| Materjal | Plast |
| Accessory | Yes |
| Spare part | No |
| Sobib doseerimispumpadele | No |
| Sobib võimenduspaigaldisteks | No |
| Pakkimistase 1 | 5700312730705, 5700312730705 |