| Toote seisukord | Uus |
| Tootja nimi | Accessories: Pipe clamps, Variant: R34 (2z), Order unit: 2 pieces |
| Bränd | EATON |
| ETIM | EC002557 |
| Laius | 0 mm |
| Kõrgus | 0 mm |
| Lisatarviku liik | Muul viisil |
| Pikkus | 0 mm |
| Pakkimistase 1 | 4250217412257 |
| Värvus | Muul viisil |
| Läbimõõt | 0 mm |
| Materjal | Muul viisil |
| Läbipaistev | No |
| Accessory | Yes |
| Spare part | Yes |